PenilAct - leczenie PE (przedwczesnego wytrysku) toksyną botulinową (botoksem)

Zabieg ostrzyknięcia ciał jamistych prącia toksyną botulinową (czyli botoksem), zwany zabiegiem PenilAct, jest innowacyjnym sposobem opóźnienia wytrysku. Dzięki tej procedurze medycznej, wykonywanej w Vedi Clinic, można zmniejszyć ryzyko przedwczesnego wytrysku.
Skorzystaj z konsultacji u naszych specjalistów wykonujących zabieg:
Warto wiedzieć:

Zapisz się

ul. Bracka 11/13
00-501 Warszawa

pon: 08:00 – 20:00
wt: 08:00 – 20:00
śr: 08:00 – 20:00
czw: 08:00 – 20:00
pt: 08:00 – 20:00
sob: Zamknięte
niedz: Zamknięte

Jak przebiega leczenie botoksem?

Zabieg PenilAct polega na iniekcji toksyny botulinowej (botoksu) bezpośrednio do mięśnia opuszkowo-gąbczastego, który znajduje się w dnie miednicy. Ten mięsień odgrywa kluczową rolę we wzwodzie i wytrysku. Jest to krótka procedura medyczna, wykonywana w warunkach ambulatoryjnych ze znieczuleniem miejscowym. Czas trwania zabiegu (łącznie ze znieczuleniem) to około 20 min. 

Dzięki botoksowi, mężczyzna odzyskuje zdolność do uzyskania pełnego wzwodu, który utrzyma się wystarczająco długo, aby odbyć satysfakcjonujący stosunek płciowy.

Poznaj naszych ekspertów

Przebieg zabiegu

Konsultacja specjalistyczna

Przed zabiegiem pacjent przechodzi konsultację z lekarzem specjalistą, który ocenia stan zdrowia i kwalifikuje do zabiegu.

Znieczulenie miejscowe

Zabieg rozpoczyna się od podania znieczulenia miejscowego, aby podnieść komfort pacjenta podczas iniekcji.

Iniekcja toksyny botulinowej

Lekarz wstrzykuje toksynę botulinową w mięsień opuszkowo-gąbczasty. Ta procedura trwa ok. 20 min.

Cennik

 

Zabieg PenilAct – leczenie przedwczesnego wytrysku toksyną botulinową

2 500 zł

Opinie naszych pacjentów

Pytania i odpowiedzi

Wstrzyknięcie toksyny botulinowej (botoksu) w mięsień opuszkowo-gąbczasty powoduje tymczasowy paraliż mięśnia. Rozluźniając ten mięsień, wydłuża się czas potrzebny do wystąpienia wytrysku, opóźniając w ten sposób orgazm i potencjalnie lecząc przedwczesny wytrysk.

  • Zmniejszenie wrażliwości najważniejszego mięśnia odpowiedzialnego za wytrysku 

Wstrzyknięcie botoksu sprawia, że mięsień staje się lekko sparaliżowany. Dzięki temu, potrzeba więcej stymulacji aby osiągnąć wytrysk, co może pozytywnie wpłynąć na wydłużenie czasu stosunku. 

  • Długotrwały efekt 

Efekty wstrzyknięcia botoksu najczęściej utrzymują się od 3 do 6 miesięcy. Po tym okresie, mięsień wraca do stanu przed iniekcją. 

  • Nieinwazyjna procedura

Wstrzyknięcie botoksu jest szybką, bezpieczną, wręcz powszechną procedurą. Czas rekonwalescencji po wstrzyknięciu botoksu to najczęściej kilka dni.

BLOG