Kardiolog

Twoje serce zasługuje na najlepszą opiekę – umów się na konsultację z renomowanym internistą i kardiologiem, dr n. med.  Maciejem Zarębińskim, który stanowi jeden z filarów zespołu medycznego Vedi Clinic Klinika dla Mężczyzn. Obecnie sprawuje również funkcję Ordynatora Oddziału Diagnostyki Chorób Serca Specjalistycznego Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. 
Pamiętaj – Wczesne wykrycie i zapobieganie chorobom serca to fundament zdrowia mężczyzny!
Warto wiedzieć:

Zapisz się

ul. Bracka 11/13
00-501 Warszawa

pon: 08:00 – 20:00
wt: 08:00 – 20:00
śr: 08:00 – 20:00
czw: 08:00 – 20:00
pt: 08:00 – 20:00
sob: Zamknięte
niedz: Zamknięte

Kardiologia w Vedi Clinic

Choroby układu krążenia są główną przyczyną zgonów w Polsce. Objawy, które powinny skłonić do wizyty u kardiologa to nie tylko te, które automatycznie łączymy z sercem, jak ból w klatce piersiowej. Warto zwrócić uwagę także na duszność, spadek tolerancji wysiłku, omdlenia, zasłabnięcia, kołatania serca, a także na obrzęki nóg. Kardiolog zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób układu sercowo-naczyniowego. Diagnozuje i leczy pacjentów zmagających się z nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością serca, zaburzeniami rytmu serca. Wiele z tych dolegliwości można skutecznie leczyć, jeżeli zostaną wykryte odpowiednio wcześnie. 

Warto również wiedzieć, że przyczyny zaburzeń erekcji mogą być związane ze współistniejącymi chorobami przewlekłymi lub też mogą być pierwszym i na długo jednym objawem poważnych chorób, takich jak np.: choroby serca, miażdżyca naczyń krwionośnych lub nadciśnienie tętnicze.

Kardiolog dr n. med. Maciej Zarębiński specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu:

  • nadciśnienia tętniczego
  • choroby wieńcowej
  • migotania przedsionków
  • zawału serca

Poznaj naszych ekspertów

Cennik

Konsultacja kardiologa260 zł
USG Echo serca300 zł
USG Echo serca przezprzełykowe700 zł

Opinie naszych pacjentów

Pytania i odpowiedzi

Podczas konsultacji kardiologicznej, lekarz zaczyna od zebrania szczegółowego wywiadu medycznego. W jego trakcie dopytuje między innymi o historię problemów z sercem, schorzenia współistniejące oraz ewentualne objawy, związane z zaburzeniami erekcji u danego pacjenta. Dodatkowo, przeprowadzone zostaną badania fizyczne, które mogą obejmować pomiar ciśnienia krwi, osłuchiwanie serca i płuc oraz ocenę ogólnego stanu zdrowia. Na podstawie zebranych informacji kardiolog ocenia ryzyko sercowo-naczyniowe oraz ewentualne związki między problemami sercowymi a zaburzeniami erekcji. Jeśli jest to konieczne, może także zlecić szerszą diagnostykę i dodatkowe badania, celem uzyskania pełnego obrazu sytuacji.

W przypadku doświadczania objawów związanych z  zaistnieniem czynników ryzyka sercowo-naczyniowego, trzeba skonsultować się z kardiologiem. Poniżej przedstawiamy kilka objawów, które mogą wskazywać na potrzebę konsultacji kardiologicznej:

  • Ból w klatce piersiowej lub duszność podczas aktywności fizycznej.
  • Nadciśnienie tętnicze lub wysokie ciśnienie krwi.
  • Palpitacje serca lub nieregularne bicie serca.
  • Znaczne zmęczenie lub osłabienie organizmu.
  • Trudności w osiągnięciu lub utrzymaniu erekcji wystarczającej do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego.

W przypadku wystąpienia tych objawów, ważne jest, aby skonsultować się z kardiologiem, który przeprowadzi odpowiednie badania diagnostyczne i oceni stan sercowo-naczyniowy. Należy pamiętać o tym, że wcześniejsza diagnoza i leczenie potencjalnych problemów kardiologicznych może przyczynić się do poprawy zdolności seksualnych oraz ogólnego stanu zdrowia.

BLOG

pl_PLPolski

Szanowni Państwo,

Informujemy, że przez cały sierpień infolinia działać będzie w godzinach 8:00-16:00.