Seksuolog

Konsultacja seksuologiczna to cenna okazja do lepszego zrozumienia swojej seksualności i rozwiązania problemów z nią związanych. Seksuolog jest specjalistą, który oferuje wsparcie, edukację i bezpieczne miejsce do omówienia intymnych kwestii. Może pomóc w radzeniu sobie z różnymi problemami seksualnymi, poprawić komunikację w związku, wspierać w przypadku traumy seksualnej i dostarczyć rzetelnej wiedzy na temat seksualności.
Warto wiedzieć:

Zapisz się

ul. Bracka 11/13
00-501 Warszawa

pon: 08:00 – 20:00
wt: 08:00 – 20:00
śr: 08:00 – 20:00
czw: 08:00 – 20:00
pt: 08:00 – 20:00
sob: Zamknięte
niedz: Zamknięte

Seksuologia w Vedi Clinic

W naszej klinice możesz liczyć na najwyższą jakość wsparcia w rozwiązaniu swoich problemów ze zdrowiem seksualnym. W Vedi Clinic konsultacje seksuologiczne prowadzi prof. dr h. n. med. Józef Haczyński – wybitny seksuolog oraz specjalista z zakresu chorób wewnętrznych.

Dzięki kompleksowej wiedzy jego podejście do problemów dotyczących zdrowia seksualnego jest całościowe. 

Prof. dr h. n. med. Haczyński ma narzędzia do poszukiwania źródeł problemów nie tylko w sferze psychicznej, ale także w dolegliwościach somatycznych i przyjmowanych przez pacjenta leków.

Poznaj naszych ekspertów

Prof. dr hab. n. med. Józef Haczyński

Seksuolog

Umów wizytę on-line

Cennik

Konsultacja seksuologa 350 zł
Konsultacja seksuologa – dla par 450 zł
Pakiet diagnostyczny zaburzeń erekcji 2 800 zł
Diagnostyka i leczenie przedwczesnego wytrysku 1 500  zł
Terapia STORZ – 1 zabieg 700 zł
Terapia STORZ – pakiet 4 zabiegów 2 400 zł
Konsultacja kwalifikująca do zabiegów chirurgicznych/falą uderzeniową 350 zł
Terapia RENOVA – leczenie impotencji – 1 zabieg 800 zł
Terapia RENOVA – leczenie impotencji – pakiet 4 zabiegów 2 800 zł

Opinie naszych pacjentów

Pytania i odpowiedzi

Seksuolog to specjalista medycyny, zajmujący się badaniem i leczeniem różnorodnych problemów, związanych z funkcjonowaniem seksualnym. Celem jego działań jest pomoc pacjentom w rozwiązywaniu problemów seksualnych oraz poprawa ich ogólnego dobrostanu seksualnego. Pracujący w naszej klinice seksuolodzy specjalizują są w różnych obszarach, takich jak zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, zaburzenia ejakulacji, brak ochoty na seks (libido).

Warto umówić się na konsultację seksuologiczną przede wszystkim w sytuacji, gdy pacjent doświadcza trudności, związanych z życiem seksualnym. Mogą to być problemy fizyczne, emocjonalne lub psychologiczne, które wpływają na jakość i satysfakcję z życia seksualnego. Niezależnie od tego, czy pacjent ma trudności z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji, kontrolą ejakulacji, czy też zauważa spadek pożądania seksualnego, seksuolog może pomóc zidentyfikować przyczyny i opracować odpowiednie plany leczenia, adekwatne do indywidualnej sytuacji pacjenta.

Konsultacja seksuologiczna zazwyczaj rozpoczyna się od zebrania szczegółowego wywiadu medycznego, który obejmuje historię problemu seksualnego oraz ogólny stan zdrowia. Seksuolog może również zapytać o aspekty psychologiczne i emocjonalne, które mogą mieć wpływ na sferę seksualną. W zależności od potrzeb pacjenta, mogą być wykonane dodatkowe badania diagnostyczne. Na podstawie zebranych informacji seksuolog opracowuje następnie indywidualny plan leczenia, uwzględniający specyficzne potrzeby i cele danego pacjenta.

Po przeprowadzonym wywiadzie lekarz przystępuje do badania urologicznego – poprzez oglądanie narządów intymnych oraz dotykanie tych miejsc, których dotyczy dana dolegliwość. Jeśli to konieczne, wykonywane jest także badanie ultrasonograficzne lub lekarz wydaje skierowania na dodatkowe badania, celem uzyskania pełnego obrazu stanu zdrowia pacjenta. Dopiero wtedy możliwe będzie postawienie trafnej diagnozy, a następnie zaproponowanie odpowiedniej metody leczenia choroby.

Jeśli doświadczasz trudności związanych z życiem seksualnym, warto skonsultować się z seksuologiem. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów objawów, które mogą wskazywać na konieczność wizyty u seksuologa:

  • Zaburzenia erekcji: trudności w osiągnięciu lub utrzymaniu erekcji wystarczającej do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego.
  • Przedwczesny wytrysk: regularne występowanie wytrysku przed pożądanym czasem podczas stosunku seksualnego.
  • Zaburzenia ejakulacji: trudności w osiągnięciu orgazmu lub wytrysku.
  • Spadek libido: utrata ochoty na seks lub zmniejszenie pożądania seksualnego.
  • Problemy z tożsamością płciową: pytania, wątpliwości lub niepokój związany z własną tożsamością płciową.
  • Trudności seksualne związane z chorobami lub lekami: problemy seksualne wynikające z chorób przewlekłych lub stosowania określonych leków.

Nie wahaj się umówić na konsultację seksuologiczną, jeśli doświadczasz któregokolwiek z tych objawów. Nasza klinika jest miejscem, gdzie zapewnimy Ci fachową pomoc, wsparcie i indywidualne podejście, abyś mógł odzyskać zdrowie seksualne i zwiększyć jakość swojego życia intymnego.

BLOG