slub-od-pierwszego-wejrzenia

MONIKA STARUCH O DRUGIEJ EDYCJI „ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”

W poniedziałkowym (11.09.2017) programie Dzień Dobry TVN nasza seksuolog mgr Monika Staruch oraz psychoterapeuta par mgr Piotr Mosak opowiadali o drugiej edycji bardzo popularnego i budzącego wiele emocji programu TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w którym obydwoje pojawiają się w roli ekspertów.

slub-od-pierwszego-wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to program, w którym 3-osobowe grono specjalistów, na podstawie testów psychologicznych, wielogodzinnych rozmów oraz kryteriów biometrycznych uczestników programu, dobiera w pary dwoje nieznajomych. Jest jednak jeden warunek, uczestnicy poznają się dopiero na ślubnym kobiercu i mają jedynie 5 minut na podjęcie decyzji o tym, czy zdecydują się pobrać.

W rozmowie z prowadzącymi Dzień Dobry TVN eksperci mówili o niebywałym wzroście ilości zgłoszeń do drugiej edycji programu, subtelnych zmianach w metodach doboru par, a także zachęcali do oglądania drugiego sezonu. Poniedziałkowe wystąpienie można obejrzeć na stronie Dzień Dobry TVN. Natomiast pierwszy odcinek drugiej edycji został wyemitowany tego samego dnia o godzinie 22:30 i jest już dostępny online w TVN Player.

Kategorie wpisów

Zapisz się na konsultację

NASI SPECJALISŚCI
udzielą Ci pomocy