MGR SEKSUOLOG PSYCHOLOG MONIKA STARUCH

Seksuolog psycholog Monika Staruch ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym studia podyplomowe o kierunku: seksuologia kliniczna , uzyskując wcześniej tytuł magistra psychologii. Monika Staruch należy do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Swój staż kliniczny odbyła w Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii SPSK im. Prof. W. Orłowskiego oraz w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia w I Klinice Psychiatrycznej w Warszawie. Obecnie Monika Staruch jest w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej na temat dysfunkcji seksualnych u kobiet leczonych z powodu niepłodności.


SEKSUOLOG PSYCHOLOG MONIKA STARUCH

CURRICULUM VITAE

Seksuolog psycholog Monika Staruch prowadzi zajęcia z zakresu seksuologii dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w I Klinice Ginekologi i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM. Współpracuje również z z Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu ARTemida w Białymstoku oraz w Przychodni Premium Medical w Warszawie.

W VEDI CLINIC przeprowadza konsultacje seksuologiczne oraz psychologiczne dla pacjentów z zaburzeniami erekcji, zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim dla pacjentów zagranicznych. Monika Staruch zajmuje się oceną psychologicznego stanu zdrowia pacjenta oraz kwalifikacją pacjentów cierpiących z powodu impotencji do leczenia metodą RENOVA lub do innych form terapii. Monika Staruch jest pierwszym psychologiem w Polsce, który uzyskał europejski certyfikat Seksuologa klinicznego EFS-ESSM.

Seksuolog psycholog Monika Staruch interesuje się seksuologią kliniczną, a w szczególności zagadnieniami związanymi z zaburzeniami preferencji seksualnych, psychologicznymi przyczynami dysfunkcji seksualnych kobiet i mężczyzn oraz psychologią prokreacji.leczenie-zaburzen-erekcji

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA
Nasz protokół diagnostyczny to gruntowny przegląd stanu zdrowia mężczyzny, pozwalający na jednoznaczną identyfikację podłoża zaburzeń erekcji u Pacjenta.

leczenie-impotencji

LECZENIE ZABURZEŃ EREKCJI
Innowacyjna metoda leczenia zaburzeń erekcji. Zabieg RENOVA to bezpieczne, bezinwazyjne i długoterminowe rozwiązanie problemów z potencją.

choroba-peyroniego

LECZENIE CHOROBY PEYRONIEGO
Stosowana w VEDI CLINIC terapia ESWT to małoinwazyjna alternatywa dla klasycznie stosowanej operacyjnej formy leczenia choroby Peyroniego.

badanie-usg-penisa

BADANIE USG PENISA
Badanie ultrasonograficzne ciał jamistych i naczyń doprowadzających i odprowadzających krew do prącia.

leczenie-zaburzen-erekcji

PLASTYKA NAPLETKA (STULEJKI)
Jest to prosty ambulatoryjny zabieg chirurgiczny korygujący nieprawidłową budowę napletka oraz/lub wędzidełka penisa.