poprawa-erekcji

Poprawa erekcji w 4 tygodnie!

Jesteś niezadowolony z jakości swojego życia seksualnego? Masz wrażenie, że twój wzwód pozostawia wiele do życzenia?  Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy poprawa erekcji jest możliwa? Mamy dobra wiadomość! Możesz skutecznie i bez ingerencji znacząco polepszyć swoje życie seksualne. Poprawa erekcji jest możliwa i to już w 4 tygodnie!

 

Poprawa erekcji – kiedy warto ja rozważyć?

Problemy z potencją mogą spotykać mężczyzn w każdym wieku i mogą mieć różny charakter. Panowie swój problem zazwyczaj opisują jako trudność z uzyskaniem dobrej jakości wzwodu lub z jego utrzymaniem. Bardzo często jest też tak, że mężczyźni narzekają na jakość swojego wzwodu, chcieliby, aby erekcja była dłuższa, a prącie twardsze. Jest również spora liczba panów, którzy mają problem związany z impotencją, czyli takimi zaburzeniami erekcji, które uniemożliwiają odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego. Warto już na początku zdefiniować, czy problem dotyczy impotencji czy też niesatysfakcjonującej erekcji. Natomiast niezależnie od tego, jaki jest charakter problemu, poprawa erekcji jest warta rozważenia.

Dziś medycyna oferuje skuteczne metody, dzięki którym poprawa erekcji jest możliwa już po 4 tygodniach, bez uszczerbku na zdrowiu. Są to sposoby, mające swoje zastosowanie zarówno wśród mężczyzn, chcących poprawić jakość swojego życia seksualnego, a także u tych, których dotyka impotencja.

Poprawa erekcji w 4 tygodnie – jak to zrobić?

Poprawa erekcji jest możliwa dzięki ulepszeniu ukrwienia penisa. Pozwala na to metoda RENOVA, która polega na stymulacji procesu tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, już na poziomie mikronaczyniowym. Skutkuje to przywróceniem pełnej sprawności seksualnej lub następuje znaczne ulepszenie erekcji, dzięki wzmocnieniu ukrwienia prącia. Terapia RENOVA polega na poddaniu prącia działaniu fal akustycznych o niskim natężeniu. Fale powodują proces wytwarzania nowych naczyń krwionośnych, skutkiem jest poprawa erekcji.

Terapia składa się z czterech 20-minutowych sesji, które wykonywane są w tygodniowych odstępach. Całość trwa 4 tygodnie. Zabieg nie wymaga rezygnacji z żadnej formy aktywności seksualnej, lekarze wręcz zachęcają do tego w trakcie terapii. Poza tym jest bezbolesny i nieinwazyjny. Dodatkowo warto wspomnieć, że koszty terapii są znacznie tańsze niż stosowanie środków farmaceutycznych. Metoda jest przeznaczona dla mężczyzn w każdym wieku oraz rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Urologiczne (PTU) oraz Europejskie Towarzystwo Urologiczne (EAU).

Kategorie wpisów

Zapisz się na konsultację

NASI SPECJALISŚCI
udzielą Ci pomocy