LEPSZA EREKCJA – JAKIE SĄ MOŻLIWE SPOSOBY NA POPRAWĘ POTENCJI?

Dla wielu panów w każdym wieku i na każdym etapie życia, lepsza erekcja jest dość żywym i nurtującym tematem, nic więc dziwnego, że od lat na rynku pojawiają się coraz to nowsze suplementy diety, mające poprawić jakość życia seksualnego. Nie dziwi również, że mężczyznom zależy na coraz lepszej potencji. Sfera seksualna w życiu każdego człowieka jest jednym z najważniejszych obszarów, ponieważ ma ogromny wpływ na inne, takie jak: sfera osobista, zawodowa, zdrowotna, społeczna. Niestety jednak większość dostępnych suplementów na rynku nie jest skuteczna. Warto też wiedzieć, że najczęściej przy takiej profilaktyce „na własną rękę” lepsza erekcja może się nie pojawiać, a nawet mogą uwidocznić się nieprzyjemne skutki uboczne.

lepsza erekcja

Lepsza erekcja, a zaburzenia potencji

Przede wszystkim należy bardzo wyraźnie oddzielić chęć poprawy potencji od zaburzeń erekcji. Impotencja to stale powtarzający się problem, dotyczący trudności w uzyskaniu lub utrzymaniu dobrej jakości wzwodu, który pozwala na odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego, pomimo subiektywnego uczucia podniecenia. Lepsza erekcja to zazwyczaj cel wielu mężczyzn, którzy chcą uzyskiwać bardziej zadowalające efekty współżycia.  Zaburzenia potencji to powszechny problem, który może dotykać mężczyzn w każdym wieku. Na szczęście dzisiejsza medycyna pozwala na skuteczne leczenie zaburzeń potencji. Aby podjąć efektywną terapię, konieczna jest przede wszystkim profesjonalna diagnostyka, dzięki której lekarz zdiagnozuje podłoże występujących zaburzeń i zaproponuje odpowiednia, adekwatną metodę leczenia. Niestety panowie bardzo często zwlekają ze zgłoszeniem się do specjalisty. To błąd ponieważ zazwyczaj wcześniejsza diagnoza pozwoliłaby na efektywniejsze leczenie. Jeśli problemem nie jest impotencja, tylko cel to lepsza erekcja, również można bardzo skutecznie go zrealizować. Warto jednak zaufać w tej sprawie lekarzowi specjaliście urologowi oraz seksuologowi.

Lepsza erekcja – jakie są możliwe metody jej poprawy?

Lepsza erekcja to na pewno w dużej mierze efekt aktywnego trybu życia i zdrowej, zbilansowanej diety, bogatej w antyoksydanty. Ogromne znaczenie mają używki! Wyroby tytoniowe oraz alkohol i inne substancje psychoaktywne mogą wpływać na potencję bardzo negatywnie. Często mężczyźni stosujący używki mają obniżoną potencję i libido, a także, niestety w wielu przypadkach, mogą ich dotykać zaburzenia erekcji. Lepsza erekcja jest możliwa dzięki metodzie RENOVA LSWT. Jest to innowacyjna, absolutnie bezbolesna metoda przywrócenia fizjologicznej sprawności naczyń prącia. Za pomocą fal uderzeniowych, które aplikowane są  podczas 4  sesji w obrębie ciał jamistych oraz krocza pacjenta, wyraźnie poprawia się jego ukrwienie. Dzięki temu następuje wyraźna poprawa erekcji, a wraz z nią większa satysfakcja z życia seksualnego. Jest to innowacyjna terapia, z której mogą korzystać zarówno panowie, którzy mają zaburzenia erekcji, jak i tacy, dla których ważna jest lepsza erekcja. Skuteczność tej metody znalazła odzwierciedlenie w rekomendacjach Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Kategorie wpisów

Zapisz się na konsultację

NASI SPECJALISŚCI
udzielą Ci pomocy