jak-poprawic-erekcje

JAK POPRAWIĆ EREKCJĘ? CO WPŁYWA NA JAKOŚĆ WZWODU.

Dla mężczyzn bardzo ważnym elementem życia jest aktywność seksualna, dlatego zrozumiałym jest, że wielu z nich interesuje się tym, jak poprawić erekcję. Należy jednak wyraźnie oddzielić profilaktykę dotyczącą polepszenia jakości życia seksualnego od zaburzeń erekcji, które rozumiemy jako trwałą niezdolność do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Jeżeli mężczyzna obserwuje u siebie powtarzające się problemy ze wzwodem, powinien rozważyć kompleksową diagnostykę, w celu zdiagnozowania podłoża problemu. Dzięki dokładnemu rozpoznaniu będzie można dobrać odpowiednią formę leczenia impotencji.

Kilka prostych sposobów jak poprawić erekcję samodzielnie

Jest parę czynników, które mają znaczący wpływ na to, jak poprawić erekcję. Po pierwsze, bardzo ważna jest zdrowa, zbilansowana dieta, bogata w antyoksydanty i witaminy. Należy unikać spożywania dużych ilości alkoholu oraz innych szkodliwych substancji, a także zaprzestać palenia tytoniu. Istotne jest regularne monitorowanie swojej masy ciała, gdyż u osób otyłych aż trzykrotnie częściej pojawiają się problemy związane z zaburzeniami erekcji. Duże znaczenie dla aktywności seksualnej ma regularne uprawianie sportu, okazuje się, że już 20-minutowy trening angażujący całe ciało (np. bieganie) powtarzany 5 razy w tygodniu zasadniczo wpływa na polepszenie sprawności seksualnej. Ważnym elementem tego, jak poprawić erekcję, jest również  unikanie sytuacji stresogennych, które z psychologicznego punktu widzenia, są wiodącym czynnikiem wpływającym na obniżenie potencji seksualnej. Systematyczna aktywność seksualna pozwala na podtrzymanie mięśni i naczyń odpowiedzialnych za erekcję w prawidłowej formie. Jest to najbardziej podstawowa forma profilaktyki impotencji. Ponadto każdy mężczyzna powyżej 4o – 45 roku życia powinien raz do roku wykonać podstawowe badanie krwi (PSA) oraz odbyć wizytę u urologa.

Jak poprawić erekcję – Metoda RENOVA LSWT       

Terapia falami dźwiękowymi RENOVA LSWT  jest bezinwazyjną i całkowicie bezbolesną metodą leczenia impotencji oraz poprawy fizjologicznej sprawności seksualnej. Może być stosowana u  mężczyzn w każdym wieku i na każdym etapie życia. Jest przeznaczona nie tylko dla osób zmagających się z problemem zaburzeń potencji, ale również dla tych którzy chcą poprawić jakość erekcji, tym samym odczuwać większą satysfakcję podczas stosunku płciowego.  Metoda składa się z czterech 30-minutowych sesji po których mężczyzna może opuścić klinikę, nie ma potrzeby hospitalizacji, ani rezygnacji z jakichkolwiek czynności, w tym również z aktywności seksualnej, nie wymaga znieczulenia. Podczas zabiegu prącie zostaje poddane działaniu fal uderzeniowych, które powodują proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych na poziomie mikronaczyniowym. Dzięki temu ulepsza się ukrwienie penisa, co skutkuje poprawą erekcji. Fale uderzeniowe stosowane podczas terapii są absolutnie bezpieczne dla człowieka, do tej pory nie odnotowano ani jednego przypadku powikłania po zabiegu RENOVA LSWT. Dodatkowo ta metoda jest bardzo efektywna, a rezultaty terapii są długotrwałe. Jest to też bardziej ekonomiczna kuracja w porównaniu do farmakoterapii. Metoda RENOVA LSWT dla wielu mężczyzn jest odpowiedzią na pytanie jak poprawić erekcję, ponieważ jej działanie jest potwierdzone klinicznie.

Kategorie wpisów

Zapisz się na konsultację

NASI SPECJALISŚCI
udzielą Ci pomocy