brak wzwodu przed stosunkiem

Brak wzwodu przed stosunkiem – jak temu zaradzić? Na czym polega leczenie?

Przyczyny, jakie może mieć brak wzwodu przed stosunkiem mogą być związane ze stanem zdrowia mężczyzny lub też z jego stylem życia. W żadnym wypadku brak wzwodu przed stosunkiem, czyli inaczej mówiąc: brak erekcji czy impotencja nie musi być dowodem ochłodzenia się relacji między partnerami, ani też oznaką słabości mężczyzny. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej, to znaczy brak wzwodu przed stosunkiem może być objawem poważnych kłopotów w organizmie mężczyzny, takich jak:

– problemy z krążeniem, które potencjalnie prowadzić mogą nawet do zawału serca lub też udaru;
– zbyt niski poziom testosteronu – jednego z najważniejszych męskich hormonów, odpowiedzialnego za wiele elementów poprawnego funkcjonowania organizmu;
– cukrzyca – która nieleczona może dawać groźne powikłania;
-stwardnienie rozsiane we wczesnej fazie rozwoju.

Przyczyna problemu, jakim jest brak wzwodu przed stosunkiem, może leżeć także w psychice mężczyzny. Życie w ciągłym stresie, lęk przed oceną lub potrzeba akceptacji, czy nadużywanie alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych oraz palenie papierosów również mogą wpływać negatywnie na uzyskanie erekcji przed stosunkiem, jest to jednak niewielki procent przypadków.

 

Co mogę zrobić, jeśli dotyka mnie problem, jakim jest brak wzwodu przed stosunkiem?

 

Jeśli dotyczy Cię problem, jakim jest brak wzwodu przed stosunkiem i powtarza się on regularnie, to największym błędem jest nieuznawanie problemu, ignorowanie go i życie nadzieją, że to samo przejdzie, lub też, że to wstyd szukać pomocy przy tym problemie. Brak wzwodu przed stosunkiem można skutecznie leczyć! W przypadku pojawienia się tego typu problemów, główną przyczyną trwania objawów jest zazwyczaj brak podjęcia prób leczenia. Tymczasem odpowiednia, profesjonalna diagnoza lekarska i indywidualnie dobrana metoda terapii są kluczem do powrotu do całkowitej sprawności seksualnej. Kompleksową diagnozę i indywidualny plan leczenia można uzyskać podczas jednodniowej wizyty w klinice dla mężczyzn.

 

Jak zapobiegać problemowi, jakim jest brak wzwodu przed stosunkiem?

 

Brak wzwodu przed stosunkiem jest jednym z tych problemów, których rozwój można skutecznie opóźnić, a jego efekty zmniejszyć, dzięki odpowiedniej profilaktyce. Tryb życia jest tu jednym z ważniejszych czynników – unikanie stresu i przepracowania, chociaż nie zawsze łatwe do osiągnięcia, na pewno pomoże w uniknięciu problemów z impotencją. Regularne wizyty kontrolne i badania u urologa pomogą w razie potrzeby wykryć problem jak najwcześniej i dzięki temu zaradzić mu jak najskuteczniej.

Kategorie wpisów

Zapisz się na konsultację

NASI SPECJALISŚCI
udzielą Ci pomocy