problem z utrzymaniem wzwodu

Z czego wynikają problemy z utrzymaniem wzwodu?

Problemy z utrzymaniem wzwodu to zaburzenia erekcji, które dotykają wielu mężczyzn, niezależnie od ich wieku. Do tego, że u mężczyzny pojawiają się problemy z utrzymaniem wzwodu, mogą przyczynić się różne czynniki psychofizyczne:

– niezdrowy tryb życia, przepracowanie, nadmiar stresu, lęk przed oceną;
– problemy z krążeniem, takie jak: miażdżyca, nadciśnienie tętnicze czy choroba wieńcowa;
– cukrzyca;
– niewydolność nerek;
– problemy z prostatą;
– uszkodzenia mechaniczne, które niewłaściwie zaleczone mogą dodatkowo przyczynić się n aprzykład do rozwoju choroby Peyroniego;
– niewłaściwe funkcjonowanie naczyń krwionośnych członka.

Jest to wbrew pozorom bardzo powszechny problem, będący dodatkowo często pierwszym objawem, dzięki któremu organizm daje znać, że coś złego się w nim dzieje. W takiej sytuacji wskazana jest profesjonalna diagnostyka, a także konieczne może okazać się leczenie przypadłości związanych z tym, że pojawiły się problemy z utrzymaniem wzwodu.

Czy problemy z utrzymaniem wzwodu ciężko leczyć?

 

Problemy z utrzymaniem wzwodu mogą narastać z powodu nie leczenia oraz braku profesjonalnej diagnozy lekarskiej. Tymczasem kompleksową diagnozę i indywidualny plan leczenia można uzyskać już podczas jednodniowej wizyty w klinice dla mężczyzn co nie zajmuje zbyt wiele czasu, a oferowane badania korzystają z nieinwazyjnych i bezbolesnych metod, by określić, jakie źródło mają problemy z utrzymaniem wzwodu w danym przypadku. Dzięki holistycznemu podejściu oraz zastosowaniu nieinwazyjnych metod, leczenie staje się procesem całkowicie bezbolesnym i nie niosącym żadnego ryzyka powikłań. Jedynym tak naprawdę ryzykiem w całym procesie jest przyznanie się do faktu, że problemy z utrzymaniem wzwodu są zaburzeniem, które dotyka właśnie mnie. Jest to o tyle trudne, że często postrzegane jest to w naszym społeczeństwie jako kłopotliwe i wstydliwe. Najczęściej już wizyta u lekarza specjalisty urologa jest elementem rozpoczęcia procesu diagnostyki i leczenia.

Kategorie wpisów

Zapisz się na konsultację

NASI SPECJALISŚCI
udzielą Ci pomocy