DR HAB. N. MED. SEKSUOLOG JÓZEF HACZYŃSKI

haczynski

dr hab. n. med. seksuolog Józef Haczyński ukończył studia medyczne we Wrocławskiej Akademii Medycznej. Posiadane specjalizacje z zakresu chorób wewnętrznych i seksuologii, co pozwala na całościowe spojrzenie na problemy dotyczące zdrowia seksualnego oraz poszukiwanie ich przyczyn, nie tylko w sferze psychicznej, ale również jako objawów wielu chorób somatycznych czy działań związanych z lekami. Seksuolog Józef Haczyński jest autorem licznych publikacji naukowych, doniesień zjazdowych oraz kilku rozdziałów w książkach. Jest także nauczycielem akademickim, wychowawcą pokoleń studentów, propagatorem wiedzy medycznej, publicystą oraz częstym gościem Polskiego Radia.


SEKSUOLOG JÓZEF HACZYŃSKI SPECJALIZACJE

  • diagnostyka i leczenie zaburzeń erekcji
  • diagnostyka i leczenie obniżonego libido
  • diagnostyka i leczenie wytrysku przedwczesnego


leczenie-zaburzen-erekcji

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA
Nasz protokół diagnostyczny to gruntowny przegląd stanu zdrowia mężczyzny, pozwalający na jednoznaczną identyfikację podłoża zaburzeń erekcji u Pacjenta.

leczenie-impotencji

LECZENIE ZABURZEŃ EREKCJI
Innowacyjna metoda leczenia zaburzeń erekcji. Zabieg RENOVA to bezpieczne, bezinwazyjne i długoterminowe rozwiązanie problemów z potencją.

choroba-peyroniego

LECZENIE CHOROBY PEYRONIEGO
Stosowana w VEDI CLINIC terapia ESWT to małoinwazyjna alternatywa dla klasycznie stosowanej operacyjnej formy leczenia choroby Peyroniego.

badanie-usg-penisa

BADANIE USG PENISA
Badanie ultrasonograficzne ciał jamistych i naczyń doprowadzających i odprowadzających krew do prącia.

leczenie-zaburzen-erekcji

PLASTYKA NAPLETKA (STULEJKI)
Jest to prosty ambulatoryjny zabieg chirurgiczny korygujący nieprawidłową budowę napletka oraz/lub wędzidełka penisa.