urolog-dr-Stefan-W.-Czarniecki

Urolog Stefan Czarniecki – członek zespołu medycznego AMEDS. Posiada międzynarodowy tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology). Szczególnie interesuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń erekcji oraz chorób prostaty. Jako drugi urolog w Polsce uzyskał certyfikat EDAP TMS dla Ablatherm® HIFU. Jest także specjalistą w leczeniu problemów z erekcją nowoczesną metodą RENOVA, polegającą na odbudowie unaczynienia prącia. Jest jednym z pierwszych dwóch certyfikowanych operatorów urządzenia RENOVA w Polsce.


UROLOG STEFAN CZARNIECKI CURRICULUM VITAE

Urolog Stefan Czarniecki urodził się w USA. Studiował na Uniwersytecie McGill w Montrealu, gdzie pracował w dziale badań nad spermatogonialnymi komórkami macierzystymi w McGill University Health Center. Ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie odbywał praktyki medyczne na oddziałach kardiologii inwazyjnej, medycyny wewnętrznej i medycyny ratunkowej oraz rotacje kliniczne w szpitalu Mater Dei na Malcie. Urolog Stefan Czarniecki ukończył rezydenturę w Oddziale Urologicznym w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim.

Posiada certyfikaty PTU w urologicznej diagnostyce ultrasonograficznej. Uczestniczył w wielu kursach doskonalących i naukowych. Urolog Stefan Czarniecki jest członkiem PTU, EAU. Posługuje się biegle językiem polskim i angielskim.

W 2008 roku podczas działań wojennych w Gruzji był członkiem i koordynatorem Misji Medycznej i Humanitarnej Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w obozie uchodźców w Gori. Stworzył i prowadził cztery punkty opieki medycznej w Tbilisi  oraz wraz z zespołem medycznym, udzielił ponad 740 konsultacji w obozie liczącym ponad 2300 uchodźców.

Jest najmłodszym sygnatariuszem “Carta di Venezia” (podczas pierwszej konferencji “World Conference on the Future of Scienc ” w 2005 roku).