DR N. MED. SEKSUOLOG KRZYSZTOF DĘMBE

seksuolog-krzysztof-dembeDr n. med. Seksuolog Krzysztof Dęmbe pracuje na stanowisku adiunkta w Klinice Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskał następujące specjalizacje: II st.z chorób wewnętrznych, diabetologii oraz seksuologii. W VEDI CLINIC przeprowadza konsultacje seksuologiczne, diabetologiczne oraz internistyczne dla naszych pacjentów. Zajmuje się również kwalifikacją pacjentów do leczenia zabiegowego metodą RENOVA oraz uczestniczy w układaniu indywidualnych planów terapeutycznych.


SEKSUOLOG KRZYSZTOF DĘMBE CURRICULUM VITAE

Seksuolog Krzysztof Dęmbe jest autorem i współautorem ponad 100 artykułów naukowych opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych oraz  rozdziałów w monografiach, między innymi w Wielkiej Internie-Diabetologia. Jego prace naukowe były prezentowane na wielu zjazdach naukowych w Polsce a także za granicą. Główny obszar zainteresowań doktora stanowią choroby wewnętrzne, diabetologia oraz seksuologia.leczenie-zaburzen-erekcji

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA
Nasz protokół diagnostyczny to gruntowny przegląd stanu zdrowia mężczyzny, pozwalający na jednoznaczną identyfikację podłoża zaburzeń erekcji u Pacjenta.

leczenie-impotencji

LECZENIE ZABURZEŃ EREKCJI
Innowacyjna metoda leczenia zaburzeń erekcji. Zabieg RENOVA to bezpieczne, bezinwazyjne i długoterminowe rozwiązanie problemów z potencją.

choroba-peyroniego

LECZENIE CHOROBY PEYRONIEGO
Stosowana w VEDI CLINIC terapia ESWT to małoinwazyjna alternatywa dla klasycznie stosowanej operacyjnej formy leczenia choroby Peyroniego.

badanie-usg-penisa

BADANIE USG PENISA
Badanie ultrasonograficzne ciał jamistych i naczyń doprowadzających i odprowadzających krew do prącia.

leczenie-zaburzen-erekcji

PLASTYKA NAPLETKA (STULEJKI)
Jest to prosty ambulatoryjny zabieg chirurgiczny korygujący nieprawidłową budowę napletka oraz/lub wędzidełka penisa.