PSYCHOLOG MGR KATARZYNA ANDRUSIKIEWICZ

Mgr Katkatarzyna-andrusikiewiczarzyna Andrusikiewicz jest psychologiem. Ukończyła psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jest też absolwentka Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Aktualnie jest w trakcie procesu certyfikacji specjalisty psychoterapii uzależnień.

Mgr Katarzyna Andrusikiewicz swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Praskim w Pododdziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych, w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego oraz w Poradni Leczenia Uzależnień w Centrum Odwykowym w Warszawie, z którym jest związana do tej pory. Regularnie uczestniczy w krajowych i miedzynarodowych konferencjach, kursach i szkoleniach. Swoja prace poddaje regularnej superwizji klinicznej.

 

leczenie-zaburzen-erekcji

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA
Nasz protokół diagnostyczny to gruntowny przegląd stanu zdrowia mężczyzny, pozwalający na jednoznaczną identyfikację podłoża zaburzeń erekcji u Pacjenta.

leczenie-impotencji

LECZENIE ZABURZEŃ EREKCJI
Innowacyjna metoda leczenia zaburzeń erekcji. Zabieg RENOVA to bezpieczne, bezinwazyjne i długoterminowe rozwiązanie problemów z potencją.

choroba-peyroniego

LECZENIE CHOROBY PEYRONIEGO
Stosowana w VEDI CLINIC terapia ESWT to małoinwazyjna alternatywa dla klasycznie stosowanej operacyjnej formy leczenia choroby Peyroniego.

badanie-usg-penisa

BADANIE USG PENISA
Badanie ultrasonograficzne ciał jamistych i naczyń doprowadzających i odprowadzających krew do prącia.

leczenie-zaburzen-erekcji

PLASTYKA NAPLETKA (STULEJKI)
Jest to prosty ambulatoryjny zabieg chirurgiczny korygujący nieprawidłową budowę napletka oraz/lub wędzidełka penisa.