filip-chajzer

W dniach 24-28 września trwał Europejski Tydzień Urologii, jak co roku, VEDI CLINIC Klinika dla Mężczyzn  we współpracy z HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty oraz AMEDS Centrum Medyczne czynnie włączyły się w propagowanie profilaktyki wśród mężczyzn.

Podczas Europejskiego Tygodnia Urologii nasi specjaliści: dr n. med. Marek Filipek, dr Magdalena Olszewska, dr Stefan W. Czarniecki, dr Emil Zwoliński, dr Paweł Pudełko oraz dr Łukasz Zapała udzielali bezpłatnych konsultacji urologicznych, pacjenci mogli też wykonać bezpłatne badanie PSA.

26 września dr Stefan W. Czarniecki w mediach społecznościowych rzucił wyzwanie do przebadania się w ramach profilaktyki popularnemu dziennikarzowi Filipowi Chajzerowi, który pozytywnie zareagował na propozycję naszego urologa.

Już jutro na antenie TVN w programie Dzień Dobry TVN na żywo dr Czarniecki zbada urologicznie Filipa Chajzera – tego jeszcze nie było!

Dziennikarzowi gratulujemy odwagi i bardzo cieszymy się, że podejmie ważny krok w kierunku zwiększania świadomości o ważności profilaktyki wśród mężczyzn!